ירושלים
אשדוד
אשקלון
באר שבע
בני ברק
חולון
חיפה
ירושלים
נתניה
פתח תקווה
ראשון לציון
רחובות
רמת גן
תל אביב
ירושלים
אשדוד
אשקלון
באר שבע
בני ברק
חולון
חיפה
ירושלים
נתניה
פתח תקווה
ראשון לציון
רחובות
רמת גן
תל אביב
עֲגָלָה
סכום משנה:
0 ₪

משלוחים והחזרות

זמן משלוח

אנו מספקים את זרי הפרחים שלנו מיום שני עד ראשון, מ 8:00 עד 21:00. אתם יכולים לבחור את התאריך והשעה של המשלוח בעת ביצוע ההזמנה. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לספק את הפרחים שלכם בזמן המבוקש, ואם יתרחש מקרה חירום כלשהו, ​​המנהלים שלנו יצרו איתכם קשר מיד. אם לא צוין זמן אספקה, אנו נספק את הפרחים בשעות המשלוח הרגילות שלנו.

אם אתם צריכים לשנות את תאריך או זמן המשלוח, אנא צרו איתנו קשר בהקדם האפשרי. אנחנו נשתדל להיענות לבקשתכם כמה שיותר מהר.

משלוחים בסופי שבוע וחגים

אנחנו מספקים פרחים בכל ימות השבוע, כולל סופי שבוע וחגים. עם זאת, במדינות וערים מסוימות ייתכן שלא יהיו משלוחים זמינים בחגים מסוימים. בבקשה תתייעצו עם המנהלים שלנו כדי לוודא שנצליח לספק את ההזמנה שלכם בזמן.

אנחנו מציעים שלוש שיטות משלוח: משלוח רגיל, משלוח ליום הבא ומשלוח באותו היום. אתם יכולים לבחור את שיטת המשלוח בעת ביצוע ההזמנה. דמי המשלוח וזמן האספקה ​​המשוער יוצגו לפני שתאשרו את הזמנתכם.

משלוחים לבתי מלון ומסעדות

אנחנו יכולים לשלוח את הפרחים שלכם לבתי מלון, מסעדות ומקומות ציבוריים אחרים. אנא הקפידו לציין את הכתובת ומספר החדר הנכונים בעת ביצוע ההזמנה. לא נישא באחריות לעיכובים או אי אספקה ​​אם תספקו לנו מידע חלקי או שגוי.

החזרות

אתם יכולים לדרוש החזר אם הזר שקיבלתם שונה משמעותית מזה שהזמנתם. כדי לקבל החזר, אנא שלחו לנו תמונות של הזר שהתקבל תוך 24 שעות ממועד המשלוח. אנו נבדוק את פניתכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.